Centrum Medyczne. Zrobimy wszystko abyś był w pełni zdrowia.

O nas i naszym centrum

W 1997 lek.med.. Wiesław Guziak prekursor i twórca jednego z pierwszych w Łodzi gabinetów lekarzy rodzinnych, którego dynamiczny rozwój i stale zwiększająca się liczba stałych, zadowolonych pacjentów doprowadziła do przekształcenia w 2001 w NZOZ z pierwszym w Łodzi 3-letnim kontraktem z NFZ.

Centrum Medyczne Wiesław Guziak oferuje pełny zakres usług medycznych, w tym specjalistyczne, w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, zapewnia najwyższy poziom świadczeń, przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu medycznego i zatrudnieniu wysokiej klasy lekarzy specjalistów, Od 2013 współpracuje z firmą ALAB Laboratoria.

W 2005, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, twórca Centrum Zdrowia Mężczyzny, w którym bezpłatnie dokonuje się profesjonalnych konsultacji z zakresu seksuologii, urologii i ortopedii; od lat zapewnia bezpłatną opiekę medyczną pensjonariuszom schronisk i noclegowni Fundacji Świętego Alberta w Łodzi.

15 listopada 2012 NZOZ Centrum Medyczne Wiesław Guziak zostało odznaczone certyfikatem 
PRZYJAZNA PRZYCHODNIA

 

Placówki Centrum Medyczne Wiesław Guziak:

Siedziba firmy: Łódź ul. Kopcińskiego 32

Filia 1: Łódź ul. Bartoka 23

Filia 2: Łódź ul. Strykowska 59Podstawowa Opieka Zdrowotna

Świadczenia POZ

Świadczenia POZ udzielane są ubezpieczonym, którzy dokonali wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ poprzez złożenie odpowiedniej Deklaracji Wyboru. Każdy pacjent zgłaszający się do Poradni zobowiązany jest do okazania się aktualnym Dowodem Ubezpieczenia.

Kontakt

Statystyki stanu zdrowia

 czytaj więcej o naszej usłudze
Opinie o Centrum Medyczne Wiesław Guziak